Студентки ОПП «Прикладна екологія» взяли участь у Літній школі “Архітектурне середовище – стійкість – освіта” (“Built environment – sustainability – education”)

19.07.2023 | 20:27

Студентки географічного факультету кафедри конструктивної географії і картографії взяли участь у Літній школі BESE, що організована Педагогічний університет імені Комісії національної освіти у Кракові.
З 03.07 по 15.07.2023 р. студентки освітньої програми «Прикладна екологія» Уляна Морозовська та Христина Терновецька взяли участь у Літній школі “Архітектурне середовище – стійкість – освіта” (“Built environment – sustainability – education”), яку організував Педагогічний університет імені Комісії національної освіти у Кракові за підтримки Польського національного агентства з питань академічних обмінів (NAWA).

Метою літньої школи BESE було представлення вибраних міждисциплінарних і тематичних елементів управління простором, просторового планування та містобудування, роботи з культурною та природною спадщиною, міського дизайну та сприйняття громадського простору у контексті ресурсів і активів Кракова та Малопольського воєводства.
Студенти отримали важливий практичний досвід у вивченні сильних та слабких сторін у розвитку туризму та урбопланування, навчилися розпізнавати складні взаємовідносини між забудованим та природним середовищем, відвідали такі цікаві локації як: Старе місто Краків з його архітектурними пам’ятками, Вавельський замок, старовинний єврейський район Казімеж, район Старе Подгуже та музей «Фабрика Шиндрела», Краківські каменоломні, район вулиці Капеланка, парк Закшувек з кар’єром, Соляна шахта у Велічці, Закопане, гори Татри тощо.