Виїзний міждисциплінарний науково-практичний семінар експертів ґрунтознавців кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів

02.05.2024 | 16:09

Проведено виїзний міждисциплінарний науково-практичний семінар експертів ґрунтознавців кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів Львівського національного університету імені Івана Франка й експертів з точного землеробства кафедри агрохімії та ґрунтознавства Львівського національного університету природокористування, а також спеціалістів-агрономів агрофірми “Контінентал Фармерз Груп” з метою дослідження морфогенетичних особливостей та діагностики ґрунтів Батятицьких останців в умовах точного землеробства.
Головний організатор, а також фотограф – доцент Віктор Іванюк.
На світлинах: експерт ґрунтознавець – професор Ігор Папіш, експерт з точного землеробства – доцент Віктор Іванюк та головний агроном агрофірми «Контінентал» – Андрій Смалько.