Громадська екологічна організація “Екопоступ”

  • Про гурток
  • Діяльність
  • Заходи
  • Контакти

Громадська екологічна організація “Екопоступ” створена у листопаді 2011 року. Основна мета діяльності ГЕО „Екопоступ” сприяння охороні та захисту довкілля, створення умов для розвитку екологічної пропаганди, освіти та виховання серед населення, поширення принципів екологічної культури, наукова природоохоронна діяльність, залучення широких верств населення до вирішення екологічних проблем.

Діяльність

У планах ГЕО „Екопоступ” вирішення наступних завдань:
1. Дослідження екологічних проблем.
2. Розробка та дослідження екологічних шляхів господарювання
3. Сприяння створенню і формуванню заповідних територій, розвитку вже існуючих національних природних парків, заповідників і заказників з метою охорони ландшафтного та біотичного різноманіття.
4. Організація програм, акцій, експедицій щодо вивчення та охорони природних ресурсів, участь в інших заходах, для зміцнення природоохоронних і наукових контактів.
5. Просвітницька робота з молоддю з метою виховання високої екологічної культури.
6. Сприяння розвитку національного та міжнародного туризму як способу раціонального використання природних ресурсів та збереження історико-культурної спадщини територій.
7. Співпраця з органами влади та місцевого самоврядування з метою вирішення екологічних проблем та поліпшення охорони навколишнього природного середовища.

Заходи

“Ведмежа” екологічна акція 2019

10.05.2019 | 11:39

В рамках співпраці географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка та ведмежого притулку “Домажир” 7.05.2019 р. відбулась вже друга екологічна акція боротьби з поширенням борщівника Сосновського на території ведмежого притулку. Під керівництвом завідувача кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка доц. Рожка І.М., доцентів Койнової І.Б., Сенчини Б.В., Блажко Н. Б., зав. лабораторії екологічної експертизи Зюзіна С., ст. лаб. Крук Д. та Рикмаса Т. за участі студентів першого курсу проведені роботи із знищення дуже...

Читати »

«Побутові відходи – інший погляд» Екоосвітня весна на географічному

12.03.2019 | 16:53

З ініціативи доцента кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи Койнової І.Б. за підтримки ГЕО «Екопоступ», ЛКП «Чисте місто», в рамках проекту «Чисте місто» Екологічна ініціатива Львівщини буде проведено ряд еколого-освітних заходів на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка щодо поводження з побутовими відходами у м.Львові
 
15 березня, 15.05. – обговорення сучасного стану поводження з твердими побутовими відходами. Відкрита лекція доц. Койнової І.Б., географічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, Дорошенка, 41, ауд. 26 (2 поверх).
 
22 березня...

Читати »

Увага акція!!!

02.05.2018 | 10:12

27 квітня 2018 року відбулася нарада щодо подальшої співпраці науковців географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка з керівництвом ведмежого притулку «Домажир» та головою місцевої об’єднаної територіальної громади. Окреслені основні напрями співпраці в екоосвітній, науковій та прикладній природоохоронній діяльності.
Перша екологічна акція запланована на 3 травня 2018 року на територій ведмежого притулку. У програмі: безкоштовна екскурсія, фотосесія з ведмедями і ведмедицями, «урок на природі», знищення інвазійного виду борщівника, смакування «географічної» рибної юшки.
На акцію запрошуються небайдужі екологічно активні студенти та працівники географічного факультету...

Читати »

Екоосвітня робота з школярами

22.02.2017 | 18:41

Допоки посадовці думають куди діти сміття зі Львова, школярі починають діяти. Доцент кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Койнова І.Б. провела екоосвітній тренінг для школярів.
Активні старшокласники середньої загальноосвітньої школи № 98 м.Львова вирішили запровадити у школі сортування відходів. Актуальний проект отримав підтримку і фінансування із громадського бюджету м.Львова. За ці кошти будуть закуплені різнокольорові баки для роздільного збору макулатури, пластику, використаних батарейок. На тренінгу обговорили ефективність роздільного збирання відходів та...

Читати »

Екологічна акція «Економ ресурси – бережи природу»

14.11.2016 | 09:39

7-8 листопада 2016 р. на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка пройшла екологічна акція «Економ ресурси – бережи природу». В рамках вивчення дисципліни вільного вибору «Екологічна культура», за ініціативи доц. Койнової І.Б., студенти ІІ курсу  розробили основні правила економії ресурсів у побуті.  Проблемні питання розглянуті на семінарах, і за результатами обговорень видані п’ять буклетів щодо економії різних видів ресурсів: енергії, води, продуктів харчування, вторинних ресурсів у побутових відходах. Окремий буклет присвячений правилам зменшення забруднення води при щоденному використанні.
На...

Читати »

Контакти

Громадська екологічна організація “Екопоступ” створена у листопаді 2011 року. Основна мета діяльності ГЕО „Екопоступ” сприяння охороні та захисту довкілля, створення умов для розвитку екологічної пропаганди, освіти та виховання серед населення, поширення принципів екологічної культури, наукова природоохоронна діяльність, залучення широких верств населення до вирішення екологічних проблем.