Екоосвітня робота з школярами

22.02.2017 | 18:41

Допоки посадовці думають куди діти сміття зі Львова, школярі починають діяти. Доцент кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Койнова І.Б. провела екоосвітній тренінг для школярів.

Активні старшокласники середньої загальноосвітньої школи № 98 м.Львова вирішили запровадити у школі сортування відходів. Актуальний проект отримав підтримку і фінансування із громадського бюджету м.Львова. За ці кошти будуть закуплені різнокольорові баки для роздільного збору макулатури, пластику, використаних батарейок. На тренінгу обговорили ефективність роздільного збирання відходів та правила сортування  сміття.

Такі локальні заходи, можна ініціювати та запроваджувати у різних установах, організаціях чи ОСББ. Первинне сортування відходів зможе суттєво зменшити об’єми сміття і впроваджувати основний принцип концепції сталого розвитку: «Думати глобально – діяти локально» .