«Побутові відходи – інший погляд» Екоосвітня весна на географічному

12.03.2019 | 16:53

З ініціативи доцента кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи Койнової І.Б. за підтримки ГЕО «Екопоступ», ЛКП «Чисте місто», в рамках проекту «Чисте місто» Екологічна ініціатива Львівщини буде проведено ряд еколого-освітних заходів на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка щодо поводження з побутовими відходами у м.Львові

15 березня, 15.05. – обговорення сучасного стану поводження з твердими побутовими відходами. Відкрита лекція доц. Койнової І.Б., географічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, Дорошенка, 41, ауд. 26 (2 поверх).

22 березня, 15.05. – дискусія щодо можливості вирішення проблем поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові. Сучасні доступні технології.

Проводять доц. Койнова І.Б. та представник ЛКП «Зелене місто», географічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, Дорошенка, 41, ауд. 26 (2 п.)

29 березня,10.00. – Екскурсія на об’єкти поводження з побутовими відходами у м. Львові: очисні споруди м. Львова, підприємство з переробки ртутьвмісних побутових відходів, підприємство з біодеградації побутових відходів.

Відповідальна – доц. Койнова І.Б., виїзд від географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, Дорошенка, 41

12 квітня – 10.00. Екскурсія на полігон твердими побутовими відходами, сортувальну лінію для відходів міста, громадську організацію «Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя», що збирає від населення непотрібні їм побутові речі – меблі, одяг, посуд, книги та інші речі домашнього вжитку і дає їм «друге життя».

До дискусій, обговорень, виїздів (за попереднім записом)

запрошуються усі активні та небайдужі.