Громадська екологічна організація “Екопоступ”

  • Про гурток
  • Діяльність
  • Заходи
  • Контакти

Громадська екологічна організація “Екопоступ” створена у листопаді 2011 року. Основна мета діяльності ГЕО „Екопоступ” сприяння охороні та захисту довкілля, створення умов для розвитку екологічної пропаганди, освіти та виховання серед населення, поширення принципів екологічної культури, наукова природоохоронна діяльність, залучення широких верств населення до вирішення екологічних проблем.

Діяльність

У планах ГЕО „Екопоступ” вирішення наступних завдань: 1. Дослідження екологічних проблем. 2. Розробка та дослідження екологічних шляхів господарювання 3. Сприяння створенню і формуванню заповідних територій, розвитку вже існуючих національних природних парків, заповідників і заказників з метою охорони ландшафтного та біотичного різноманіття. 4. Організація програм, акцій, експедицій щодо вивчення та охорони природних ресурсів, участь в інших заходах, для зміцнення природоохоронних і наукових контактів. 5. Просвітницька робота з молоддю з метою виховання високої екологічної культури. 6. Сприяння розвитку національного та міжнародного туризму як способу раціонального використання природних ресурсів та збереження історико-культурної спадщини територій. 7. Співпраця з органами влади та місцевого самоврядування з метою вирішення екологічних проблем та поліпшення охорони навколишнього природного середовища.

Заходи

22-27 липня 2019 р. відбудеться ХІІІ-та польова літня школа-семінар гірського ландшафтознавства

18.06.2019 | 12:45

22-27 липня 2019 року на Чорногірському географічному стаціонарі відбудеться ХІІІ-та польова літня школа-семінар гірського ландшафтознавства «Дослідження станів гірських ландшафтів». До участі запрошуються науковці, аспіранти, пошукувачі, вчителі, студенти. Детальніша інформація в інформаційному повідомленні.
Інформаційне повідомлення
 

Читати »

НАВЧАННЯ У ФРАНЦІЇ ( м. Версаль) 2019р.

13.06.2019 | 15:18

Конкурс на отримання стипендій на навчання в Університеті Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін (м. Версаль) в рамках програми Erasmus+
http://international.lnu.edu.ua/erasmus-versailles-saint-quentin-en-yvelines-university/  
Львівський національний університет імені Івана Франка є партнером проекту програми «Еразмус+ КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Університетом Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін (м. Версаль), який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус+ в Франції.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ

ДЛЯ СТУДЕНТІВ
Відповідно до умов проекту студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври) таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

Географічний факультет
2. Економічний факультет
3. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій
4. Факультет міжнародних відносин (кафедра країнознавства і міжнародного туризму...

Читати »

Вступникам в магістратуру: Нова спеціалізація “Геоекологічні інформаційні системи”

11.06.2019 | 16:02

Кафедра фізичної географії, починаючи з 2019-2020 н.р.,  відкриває нову спеціалізацію “Геоекологічні інформаційні системи” (в межах спеціальності Науки про Землю) та пропонує майбутнім студентам-магістрам здобути сучасні та практичні фахові знання та навички.

З переліком та описом навчальних дисциплін можна познайомитись за посиланням
Геоекологічні інформаційні системи

Запрошуємо усіх, хто бажає  навчатися,  і обіцяємо – буде цікаво!

Читати »

Польовий науковий семінар кафедри фізичної географії

11.06.2019 | 15:53

У вівторок, 4 червня,  відбувся польовий науковий семінар кафедри фізичної географії, в якому взяли участь проф. Анатолій Мельник, доц. Володимир Шушняк, асист. Олеся Буряник, зав. лаб. Галина Савка та аспірант Богдан Іванович.
Учасники семінару оглянули цікаві природні територіальні комплекси і об’єкти та обговорили актуальні фізико-географічні проблеми Львівського Розточчя по маршруту: Львівський залізничний вокал – Голосківський потік – Голосківське озеро, що зникає – З’явленська гора – смт Брюховичі – с. Воля Гомулецька – потік Гомулець – джерело «Плакучий камінь» – смт...

Читати »

Контакти

Громадська екологічна організація “Екопоступ” створена у листопаді 2011 року. Основна мета діяльності ГЕО „Екопоступ” сприяння охороні та захисту довкілля, створення умов для розвитку екологічної пропаганди, освіти та виховання серед населення, поширення принципів екологічної культури, наукова природоохоронна діяльність, залучення широких верств населення до вирішення екологічних проблем.