Громадська екологічна організація “Екопоступ”

  • Про гурток
  • Діяльність
  • Заходи
  • Контакти

Громадська екологічна організація “Екопоступ” створена у листопаді 2011 року. Основна мета діяльності ГЕО „Екопоступ” сприяння охороні та захисту довкілля, створення умов для розвитку екологічної пропаганди, освіти та виховання серед населення, поширення принципів екологічної культури, наукова природоохоронна діяльність, залучення широких верств населення до вирішення екологічних проблем.

Діяльність

У планах ГЕО „Екопоступ” вирішення наступних завдань: 1. Дослідження екологічних проблем. 2. Розробка та дослідження екологічних шляхів господарювання 3. Сприяння створенню і формуванню заповідних територій, розвитку вже існуючих національних природних парків, заповідників і заказників з метою охорони ландшафтного та біотичного різноманіття. 4. Організація програм, акцій, експедицій щодо вивчення та охорони природних ресурсів, участь в інших заходах, для зміцнення природоохоронних і наукових контактів. 5. Просвітницька робота з молоддю з метою виховання високої екологічної культури. 6. Сприяння розвитку національного та міжнародного туризму як способу раціонального використання природних ресурсів та збереження історико-культурної спадщини територій. 7. Співпраця з органами влади та місцевого самоврядування з метою вирішення екологічних проблем та поліпшення охорони навколишнього природного середовища.

Заходи

Вакантні місця держзамовлення

17.09.2019 | 17:00

ДЛЯ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ, ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ
За результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії з’явились вакантні місця держзамовлення:
Денне навчання
спеціальність          ІІ курс
«Науки про Землю» (географія) – 2
«Географія» – 1
ІV курс
«Середня освіта(Географія)»  – 2
«Екологія»  – 1
«Туризм»  – 3
Студенти, які претендують на переведення на навчання за кошти державного замовлення, впродовж 5 робочих днів з моменту опублікування інформації про конкурс подають у деканат факультету, к. 35.:
– особисту заяву на ім’я ректора Університету;
– копію залікової книжки;
– копії документів, що підтверджують належність...

Читати »

Співпраця з німецькими колегами

17.09.2019 | 12:26

В кінці серпня 2019 року професор Sixten Bussemer  з німецького міста Грайфсвальд разом з своїми студентами відвідали лабораторію “Аналізу ґрунтів і природних вод” кафедри Ґрунтознавства і географії ґрунтів географічного факультету. Студенти з Німеччини дізналися про закономірності поширення ґрунтів в Україні та детально ознайомилися з колекцією ґрунтових монолітів. Відвідини лабораторії кафедри вже стали доброю традицією  для  студентів під керівництвом  професора Sixten Bussemerа (3 візит починаючи з березня 2018 року). Професор  Sixten Bussemer висловив вдячність завідувачу кафедри  і працівникам за зібрану колекцію...

Читати »

16 вересня 2019 року відбулася навчально-краєзнавча екскурсія студентів групи ГРО-11

17.09.2019 | 11:27

16 вересня 2019 року відбулася навчально-краєзнавча екскурсія студентів групи ГРО-11 географічного факультету разом з порадником групи доцентом кафедри економічної і соціальної географії Володимиром Грицевичем у парковому рекреаційному комплексі “Піскові озера”. Студенти ознайомилися з географічним положенням комплексу, історико-географічними та природно-географічними передумовами виникнення озер, сучасним суспільно-географічним наповненням рекреаційного комплексу, екологічним станом території.

Читати »

Запрошуємо 27–29 вересня 2019 р. на навчально-пізнавальну екскурсію по каньйону Дністра!

13.09.2019 | 14:01

27–29.09.19 для студентів географічного факультету проводитиметься навчально-пізнавальна екскурсія по каньйону Дністра. Програмою екскурсії передбачене відвідання декількох мальовничих куточків каньйону, пам’ятки природи “Дівочі сльози”, відслонень відкладів девону, крейди, неогену та антропогену.
Програма екскурсії:
27.09. – заїзд та розташування на Дністерському географічному стаціонарі;
28.09. – автобусна екскурсія по каньйону Дністра;
29.09. – від’їзд до Львова.
Реєстрація учасників екскурсії проводитиметься в ауд. 45 (кафедра геоморфології і палеогеографії) до 24.09 включно.

Корисні поради для учасників екскурсії:
1) дістатися стаціонару пропонується централізовано поїздом Львів–Рахів, який доставить до станції Івано-Франківськ, а далі автобусом до...

Читати »

Контакти

Громадська екологічна організація “Екопоступ” створена у листопаді 2011 року. Основна мета діяльності ГЕО „Екопоступ” сприяння охороні та захисту довкілля, створення умов для розвитку екологічної пропаганди, освіти та виховання серед населення, поширення принципів екологічної культури, наукова природоохоронна діяльність, залучення широких верств населення до вирішення екологічних проблем.