На кафедрі географії України відбулася зустріч зі стейкголдером освітніх програм урбаністичного спрямування

22.12.2023 | 15:30

20 грудня 2023 р. на кафедрі географії України відбулася зустріч зі стейкголдером ОПП “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток” (спеціальність 106 Географія, бакалаврат) й ОПП “Урбаністика, міське планування і сталий просторовий розвиток” (спеціальність 106 Географія, магістратура) Володимиром Загрійчуком, провідним спеціалістом відділу вуличної інфраструктури, департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради, випускником географічного факультету.

Під час зустрічі з гарантами освітніх програм і членами групи забезпечення обговорювалися передусім питання проведення виробничих практик для студентів на базі зазначеного вище департаменту міської роботи, особливостей їхньої організації та змістового наповнення.

Стейкголдер зустрівся також зі студентами третього курсу бакалаврату, група ГРФУ-31, що навчаються за ОПП “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток” і розповів їм про особливості діяльності департаменту, в якому працює, його значення у вирішені питань міського планування у Львівській міській територіальній громаді, наголосив на важливості географічних знань для вирішення актуальних питань міського розвитку, а також відповів на запитання студентів.