14–15 жовтня 2023 року на Чорногірському географічному стаціонарі відбулася дружня зустріч «30 років потому» з нагоди ювілею діяльності громадської організації Регіональне агентство стійкого розвитку

18.10.2023 | 14:08

14–15 жовтня 2023 року на Чорногірському географічному стаціонарі (ЧГС) Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася дружня зустріч «30 років потому» з нагоди ювілею діяльності громадської організації Регіональне агентство стійкого розвитку (РАСР).

ГО РАСР утворена шляхом реорганізації товариства «Карпатська школа», яке було ініційоване географами ЛНУ ім. Івана Франка, Ягелонського університету (Краків), Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, Клузького університету ім. Бабеша-Бойяі ще 1993-го року. За час діяльності було реалізовано низку проєктів, зокрема: організація міжнародних біосферних резерватів «Східні Карпати», «Розточчя» тощо. Внаслідок виконання проєкту “Розвиток комп’ютерної мережі в Карпатському регіоні” ЛНУ ім. Івана Франка вперше отримав доступ до інтернету.

У теперішній зустрічі взяли участь активісти РАСР кількох вікових категорій 60+, 50+, 40+, 30+, 18+. Особливу увагу було приділено новим членам організації – студентів географічного факультету. Дорогою до ЧГС учасники ознайомились з проблемами сталого розвитку гірського курорту «Буковель». Пріоритетним напрямком подальшої діяльності організації визначено об’єднання науково-освітнього потенціалу на шляху до інтеграції України в ЄС.

Учасники зустрічі вдячні за сприяння у проведенні заходу деканові географічного факультету Володимиру Біланюку і проректорові ЛНУ ім. Івана Франка Василю Курляку.