Виробнича практика магістрів І курсу, що навчаються за освітньою програмою “Урбаністика, міське планування і сталий просторовий розвиток”

30.01.2024 | 16:04

На кафедрі географії України триває виробнича практика магістрів І курсу, що навчаються, за освітньою програмою “Урбаністика, міське планування і сталий просторовий розвиток ”.
Період її проведення – з 12 січня по 8 лютого 2024 р.
Згідно із розпорядженням ректора університету навчальний процес студентів магістратури, у тому числі практики, відбуваються у змішаному форматі.
Студенти проходять практику безпосередньо на підприємствах, в установах і закладах, пов’язаних з їх майбутньою професійною діяльністю, натомість настановні заняття, консультації, захист звітів можуть проводитися дистанційно.

Практика розпочалася 12 січня 2024 р. із настановної лекції керівника практики – доцентки Галини Лабінської.
Вона ознайомила магістрів із програмою практики, силабусом, особливостями перебігу основних етапів практики: підготовчого, польового та камерального, вимогами до оформлення наукових звітів практики та їхнього захисту. Кожен із магістрів підготував індивідуальну програму виробничої практики, завдання якої було узгоджено із науковими керівниками майбутніх магістерських робіт.

Цього року об’єктами виробничої практики магістрів кафедри географії України, що навчаються за освітньою програмою “Урбаністика, міське планування і сталий просторовий розвиток”, є:
м. Мостиська, селище Щирець; територіальні громади: Зимноводівська Львівської області, Голобська Волинської області; демографічні проблеми малих міст Львівської області, молодіжна політика Львівської міської територіальної громади; стала міська мобільність Львова.

Місцями проходження практики затверджено Новороздільську міську раду Львівської області, Голобську селищну територіальну громаду Волинської області; Департамент міської мобільності Львівської міської ради; Департамент міської агломерації Львівської міської ради; Мостиську міську раду; Зимноводівську сільську раду Львівська області; Щирецьку селищну раду Львівська області.