Викладачі кафедри туризму взяли участь в ІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції “Використання й охорона земельних ресурсів та туристично-рекреаційний потенціал території”
Завідувач кафедри туризму Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор економічних наук професор Марта Мальська та старший викладач кафедри туризму Юрій Зінько 14 травня 2024 року взяли участь в ІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції “Використання й охорона земельних ресурсів та туристично-рекреаційний потенціал території”.
Марта Мальська, як член оргкомітету виступила з вітальним словом під час пленарного засідання, де наголосила на важливості розвитку туристичної галузі України як однієї з ключових сфер економіки. Також зауважила, що Україна зараз має найкращі можливості, щоб презентувати свій туристичний бренд. Адже поки триває війна увага світової спільноти зосереджена на державі та її підтримці. У даному світлі як ніколи актуальним постає питання солідарного та волонтерського туризму як важливого напрямку, що виконує гуманітарну та пізнавальну функції.
Юрій Зінько представив свої дослідження у сфері сільського туризму, обґрунтував його доцільність у контексті поширення автентичності локальних туристичних дестинацій. Також наголошував на його економічній складовій – як одного з найбільш доступних за ціновою категорією видів туризму.
Зворушливим моментом під час конференції стало те, що доцент Юлія Боруцька у своєму виступі згадала про співпрацю з Михайлом Гамкалом, який загинув на війні проти країни-агресора, захищаючи незалежність України.