Гамкало Михайло Зенонович

Науковий ступінь: кандидат географічних наук

Вчене звання: доцент

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Профіль ORCID: orcid.org

Наукові інтереси

    Наукова діяльність присвячена дослідженням

  • туристично-рекреаційного потенціалу Карпатського регіону;
  • збалансованому розвитку рекреаційних територій;
  • активних форм туризму.

Вибрані публікації

Основні наукові праці

Статті та матеріали конференцій

 

Біографія

Народився 11.11.1976 р. в м. Львові.
У 1998 р. закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка. Спеціальність – географія, кваліфікація спеціаліста – географ-ґрунтознавець.
1998-2001 рр. – аспірант кафедри географії ґрунтів Львівського університету.

У 2002 р. захистив кандидатську дисертацію на тему “Кислотно-основна буферність ґрунтів Чорногірського масиву Українських Карпат”. З 2002 року працював на посаді наукового співробітника кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів. З 2003 року – на посаді асистента, а з 2004 – на посаді доцента кафедри туризму.

Розробив і читав спецкурси: Туристичне країнознавство, Активний туризм, Спортивно-оздоровчий туризм, Методика організації наукових досліджень. Інформаційні технології в туризмі, Анімаційні послуги в туризмі, Організація екскурсійних послуг.

Керував студентським науковим гуртком “Активний туризм”, учасники якого займаються пішохідним, гірським, водним, велосипедним, і гірськолижним туризмом, беруть участь в спелео-екскурсіях.
Опубліковано понад 70 наукових праць.

Командир I механізованого взводу, старший лейтенант Гамкало Михайло Зенонович загинув на фронті в результаті важких поранень 18 серпня 2022 р., даючи відсіч збройній агресії рф.

Проекти

З 2021 року приймаю участь у реалізації міжнародного проекту «Єднає нас Буг» (PBU1/0224/16).

Брав участь у міжнародному проекті «Просторові зміни в Українських курортах Східних Бескид в 1827-2017 роках» протягом червня-липня 2018 року.

У 2004 році приймав участь у міжнародному проекті “Protection of Land and Water Quality and Sustainable Development of Rural Areas”. http://www.proland.iung.pulawy.pl/

Сертифікати

Методичні матеріали

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!