Відкриття молодіжної столиці Європи 2024, Ґент (Бельгія)

29.03.2024 | 11:18

Студентка 3 курсу ОР “Бакалавр” спеціальності 106 Географія, кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи, Вікторія Піцишин взяла участь в молодіжному обміні у місті Ґент (Бельгія), який відбувався з 13 по 18 лютого 2024 року.

Це був обмін між молодіжними столицями попередніх та наступних років.
У заході взяли участь представники з України, Ґенту (Бельгія) та Тромсо (Норвегія), слоганом цьогорічної молодіжної столиці – “We are the city”.
З-поміж активностей обміну було знайомство з молодіжними центрами, презентація молодіжної столиці Європи 2024, зустріч з заступницею міського голови у міській раді Ґенту, участь в дискусії щодо права молоді голосувати у виборах з 16 років, нетворкінги, брейншторми та офіційне відкриття молодіжної столиці Європи 2024.
Також варто наголосити, що у 2025 році місто Львів – молодіжна столиця Європи.
Поїзда пройшла у рамках проєкту: Erasmus+ Youth Workers Mobility – European Youth Capitals in Ghent.