Відбулися збори трудового колективу географічного факультету

28.12.2023 | 13:53

28 грудня 2023 року на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися збори трудового колективу за участю ректора університету, члена-кореспондента НАН України професора Володимира Мельника.
Під час зборів було заслухано звіт декана географічного факультету Володимира Біланюка за період 2019-2023 рр. його наукової, освітньої та організаційної діяльності.

З підтримкою та схваленням звіту декана виступили представники кафедри туризму – завідувачка кафедри, професор Марта Мальська, старший викладач Юрій Зінько, гарант ОПП “Туристична діяльність” (бакалаврський рівень) Дмитро Каднічанський, гарант ОПП “Готельно-ресторанна справа” (бакалаврський рівень), експерт НАЗЯВО Марія Філь.