Успіхи студентів географічного факультету на міжнародній конференції молодих вчених «Екологія, неоекологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»

21.12.2021 | 14:21

Студенти кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи Молотовська Аліна, Герман Андрій, Остроушко Максим доповіли результати своїх наукових досліджень на міжнародній конференції молодих вчених «Екологія, неоекологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». Конференція організована Навчально-науковим інститутом екології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
Доповіді, присвячені геоекологічним проблемам функціонування природо-заповідних територій (Поліського природного заповідника та РЛП «Знесіння») і великого промислового міста (м. Кривий Ріг), були представлені на високому науковому рівні та викликали жваве обговорення. Вітаємо і бажаємо успіхів тепер уже магістру кафедри Аліні Молотовській, студенту 4 курсу Максимові Остроушку, студенту 3 курсу Андрію Герману.  А  також вітаємо наукових керівників-  доцента Койнову І.Б. та професора Назарука М.М.