Участь викладачів географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка у роботі Всеукраїнської учнівської науково-практичної конференції «Україна очима молодих»

06.06.2024 | 17:53

4–6 червня 2024 року відбулась Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція «Україна очима молодих».
Учні з різних куточків України змогли представити свої проекти журі й експертам під час секційних засідань.

Від географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка до експертів секції «Реформа децентралізації: роль місцевих краєзнавчих ресурсів у формуванні територіальної ідентичності громад (брендингу територій)» входили доцент кафедри географії України Лабінська Г. М., старший викладач кафедри туризму Зінько Ю. В., асистент кафедри економічної і соціальної географії імені професора Олега Шаблія Борсук Ю. В.
Модератором секційного засідання була методист КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді» Шевчук Л. Г.