Участь у роботі форуму “Індустрія гостинності: стан, тенденції розвитку та перспективи галузі в умовах війни” науковців кафедри туризму

27.04.2023 | 13:25

Науковці кафедри туризму географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка взяли участь у форумі “Індустрія гостинності: стан, тенденції розвитку та перспективи галузі в умовах війни”, яка відбулась 19-20 квітня 2023 року, організатори – Львівська політехніка, кафедра туризму.
Проф. Марта Мальська брала участь в обговоренні тематики про регіональний розвиток міжнародної та вітчизняної гостинності Львівщини.
У дослідженні, написанні статей та в обговоренні індустрії гостинності взяли участь викладачі кафедри туризму, а саме : П. Романів; Н. Паньків; М. Філь; І. Мункачій; Н. Мандюк; А. Манько; А. Грицишин; Ю. Жук, Н. Ганич; О. Гаталяк; Н. Лемега. Студенти: О. Терефенко;  Я. Терно.
Були слухачами допитливі, небайдужі та активні здобувачі кафедри туризму, приєднавшись в онлайн форматі до міжнародного науково-практичного форуму.
Дякуємо організаторам за запрошення!