Участь представників кафедри туризму в онлайн конференції “Цифрові можливості відновлення туристичної сфери”

23.06.2022 | 15:41

Докторка економічних наук, професорка, завідувачка кафедри туризму Мальська Марта Пилипівна та кандидатка економічних наук, доцентка кафедри туризму Мункачій Ірина Зеновіївна 22 червня 2022 року прийняли участь в онлайн конференції “Цифрові можливості відновлення туристичної сфери”, організованій Державним агентством розвитку туризму та Google Україна.

Під час двох теоретично-практичних сесій представники туристичної сфери мали змогу отримати корисні знання та навички, а саме:

•  навчитись основам та нюансам використання з GMB та Карт;
  • дізнатись про останні оновлення у використанні додатків;
  • отримати практичні поради щодо захисту діяльності, роботи з ботами, та залученню туристів через онлайн ресурси;
  • навчитись використовувати Google Workspace для налагодження ефективної роботи підприємства/бізнесу/туристичного обʼєкта.

Захід відбувся в рамках співпраці Google Україна та Державного агентства розвитку туризму.