Участь представника кафедри туризму у регіональному лекторії “Феномен “ідеального міста”

31.10.2021 | 20:05

Старший викладач кафедри туризму Юрій Зінько взяв учать у лекторії “Феномен “ідеального міста” (27-28 жовтня 2021 р., Івано-Франківськ, змішана форма участі) в рамках проєкту “Створення комунікаційної європейської платформи “Citta ideale” для переорієнтації туризму в Івано-Франківській області”. Одним із завдань цього проєкту є розбудова тематичного туристичного шляху, що об’єднав би міста з ідеальним плануванням ренесансної епохи: Івано-Франківськ, Богородчани, Маріямпіль, Жовкву, Броди та Полонне.  У лекторії взяло участь (більшість онлайн) понад 50 представників місцевих органів управління територіальних громад “ідеальних міст”, фахівців у галузі архітектури і туризму, громадських культурних організацій.

Від кафедри туризму на лекторії було представлено доповідь-лекцію “Культурно-пізнавальний туризм. Інтеграція об’єктів культурної спадщини і територій, на яких вони розміщені, в регіональні, національні та міжнародні туристичні маршрути”. Доповідь викликала зацікавлення і пропозиції організаторів щодо подальшого освітньо-наукового консультування цього міжрегіонального проєкту за участю кафедри туризму географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка.