Участь представників кафедри туризму у міжнародній науково-практичній конференції на тему : “Сучасна товарознавча експертиза: теоретичні розробки, практичний досвід, проблеми і перспективи”

04.10.2021 | 20:30
30 вересня 2021 року у  Львівському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі  Міністерства внутрішніх справ України відбулась міжнародна науково-практична конференція на тему :  “Сучасна товарознавча експертиза: теоретичні розробки, практичний досвід, проблеми і перспективи”.
Активну участь у роботі конференції взяла доцент кафедри туризму ЛНУ імені Івана Франка, канд. техн. наук Філь М. І., доповідь на тему : «Сертифікація продукції у ресторанному бізнесі України».
      На конференції були розглянуті теоретичні надбання, узагальнений практичний досвід і проведений комплексний аналіз актуальних проблем сучасної товарознавчої експертизи.