Участь науковців географічного факультету в екологічному заході «EcoHome»

24.01.2022 | 21:06
23 січня 2022 р. доценти  географічного факультету  Ірина Койнова та Ольга Пилипович взяли участь у цікавому екологічному заході «EcoHome» організованому Українською спілкою молодих географів. Учасники обговорили актуальні  завдання сучасності – поводження з побутовими відходами, можливості  та ризики запровадження водневої енергетики,  загрози транскордонного забруднення атмосферного повітря та глобальних кліматичних змін, пом’якшення загроз для міст  через розвиток сталої міської мобільності та екоінфраструктури.  Захід  відбувся у змішаному режимі.  Приємно, що спікерами були не лише викладачі, але й випускники географічного факультету  – Михайло Ленчук та Марія Лопушанська, які тепер у своїй професійній діяльності розробляють і впроваджують екологозорієнтовані заходи.
Подібні заходи сприяють підвищенню екологічної свідомості та формуванню екологічної культури населення, без чого неможливо ефективно вирішувати нагальні екологічні проблеми.