Викладачі географічного факультету взяли участь у зльоті юних туристів-краєзнавців активістів руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків»

29.05.2024 | 16:27

23-26 травня 2024 р. викладачі географічного факультету Роман Дмитрук (доцент кафедри геоморфології і палеогеографії) та Олеся Буряник (доцент кафедри геоекології і фізичної географії) взяли участь у зльоті юних туристів-краєзнавців активістів руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків». Роман Дмитрук керував станцією «Геологія» та провів майстер-клас з визначення породотвірних мінералів і гірських порід. Олеся Буряник провела майстер-клас з визначення формули деревостану і відповідала за станцію «Екологія». Отримані знання та навички, учасники змагань використовували під час проходження туристично-краєзнавчих експедиційних маршрутів.