Співпраця кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів та Науково-дослідного центру «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України

11.11.2021 | 19:55

3 – 7 листопада 2021 р. у рамках співпраці кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів та Науково-дослідного центру «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України проведено польові дослідження ґрунтового покриву в межах території будівництва прикордонного мостового переходу через річку Дністер на українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль – Косулець.
Проведення пам’ятко-охоронних робіт дозволило здійснити ґрунтово-географічні дослідження за участю доцента Олексія Телегуза. Матеріали досліджень доповнять наукові та навчально-методичні збірки кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів.