Колектив кафедри туризму взяв активну участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі “Альтернативний туризм”

25.09.2023 | 18:07
21 вересні 2023 року розпочав роботу ІІ Міжнародний науково-практичний семінар “Альтернативний туризм”, присвячений 20-річчю підготовки фахівців туризму у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.
Колектив кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка взяли активну участь у семінарі. Зокрема свої доповіді представили завідувачка кафедри туризму, доктор економічних наук, професор Марта Мальська, доценти Любомир Безручко, Андрій Манько, Павло Романів, к. г. н. Юрій Жук., ст. викладач Юрій Зінько.
Відбувся обмін досвідом між двома університетами у напрямку аспектів вдосконалення туристичної галузі України в умовах війни.