19.07.2023 | 21:34

З 10 по 14 липня 2023 р. тривав розділ картографування ґрунтового покриву навчальної комплексної практики студентів ГРН-21 спеціальності “Науки про Землю”, які навчаються на ОПП «Ґрунтознавство та експертна оцінка земель». Під керівництвом професорів Папіша І.Я. та Паньківа З.П. студенти вивчали географію ґрунтів південних околиць м. Львова. Бакалаври навчилися характеризувати природні умови території досліджень, закладати ґрунтові виробітки (розрізи, піврозрізи, прикопки), описувати морфологічні ознаки ґрунтів, ідентифікувати ґрунти, проводити оцінку пластики рельєфу та складати картосхеми ґрунтового покриву території дослідження. Об’єктом вивчення були чорноземи попелясті (опідзолені), темно-сірі опідзолені (попелясті) та дернові глейові ґрунти.