14 червня 2023 р. представлено Програми розвитку кафедр конструктивної географії і картографії, раціонального використання природних ресурсів і охорони природи, економічної і соціальної географії

15.06.2023 | 09:25

14 червня 2023 р. на зборах трудового колективу географічного факультету претенденти на посади завідувачів кафедр конструктивної географії і картографії (доктор географічних наук, професор Євген Іванов), раціонального використання природних ресурсів і охорони природи (кандидат географічних наук, доцент Ігор Рожко), економічної і соціальної географії (кандидат географічних наук, доцент Ірина Гудзеляк) представили Програми розвитку своїх кафедр.
Претенденти на посади ґрунтовно відповіли на різноманітні запитання присутніх стосовно різних аспектів діяльності відповідних кафедр.