Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю Львівщини

26.03.2024 | 14:05

22 березня 2024 року викладачі географічного факультету доцент П. Шубер та асистенти Ю. Борсук і Л. Котик у рамках профорієнтаційної роботи відвідали Семенівський ліцей Пустомитівської міської ради.
Під час виїзду було надано рекомендації для облаштування метеомайданчика на території закладу загальної середньої освіти.
Заступник декана, асистент кафедри економічної і соціальної географії імені професора Олега Шаблія Л. Котик подала коротку лекцію на тему «Глобалізація. Глобальні проблеми людства».
Доцент кафедри геоекології і фізичної географії П. Шубер зосередив увагу учнів до проблеми глобального потепління.
Асистент Ю. Борсук побажав кожному з учнів отримати відмінні атестати й поступити до географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка для досягнення нових вершин!