Про постать професора Юрія Полянського у етері Радіо Незалежність розповідали доцентки факультету Олена Томенюк та Ольга Мамчур

19.01.2023 | 20:43

18 січня 2023 року у прямому етері Радіо Незалежність розмовляли про постать академіка Юрія Полянського (1892-1975) доцентки географічного факультету Олена Томенюк та Ольга Мамчур.
Про життєвий і творчий шлях вченого українського й аргентинського географа, геолога та археолога, визвольні змагання українського народу, наукову та освітянську діяльність Юрія Івановича, про його роль у становленні НТШ, організаційну роботу в освітній сфері, на географічному факультеті, а також складні часи посадника міста Львова; про творчу спадщину в Україні та Аргентині та її популяризацію на Географічному факультеті Львівського національного університету розмовляли в авторській програмі Миколи Посівнича “Люди, події, час”.
Вдячні за запрошення!