07.07.2022 | 13:04

фото Перемога студентів кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2021-2022 р.Колектив кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи щиро вітає студентів 4 курсу Козик Тетяну (науковий керівник доц. Койнова І Б.) та Іванчина Павла ( науковий керівник доц. Сенчина Б.В.), студентку 3 курсу Зелик Ірину (науковий керівник доц. Рожко І. М.) з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2021-2022 р. Бажаємо вам надалі творчих успіхів у науковій роботі та запрошуємо до нас в магістратуру.

Гордимося сучасною молоддю, яка у такий нелегкий час проводить важливі наукові вишукування для екотрансформації України.