Набуття професійних компетентностей у рамках курсу «Освітній менеджмент в географії»

11.11.2023 | 20:42

7 листопада 2023 р. відбулося чергове семінарське заняття з курсу «Освітній менеджмент в географії» (викладачі: доц. Володимир Біланюк, асист. Любов Котик) у студентів 1 року навчання ОПП «Середня освіта (Географія)» ОС «Магістр». На занятті на тему «Нормативні документи, які регламентують освітній менеджмент в географії» студенти ознайомилися з базовими нормативними документами, які регламентують провадження освітнього менеджменту загалом і в географії зокрема на рівні середньої і вищої освіти. Особливу увагу було звернено на розгляд типових освітніх програм закладів освіти та місця в ній географії, детально проаналізовано стандарти вищої освіти з спеціальності Географія та Науки про Землю, проєкт стандарту з предметної спеціальності 014 Середня освіта (Географія).

На семінарському занятті студенти поглибили знання з нормативної складової здійснення освітньої діяльності, набули як загальні так і фахові компетентності (Здатність виявляти та вирішувати проблеми у сфері професійної діяльності, бути критичним і самокритичним; Здатність до поглиблення знань і розуміння предметної області та професійної діяльності).