18.04.2024 | 11:38

17 квітня 2024 року кафедрою геоморфології і палеогеографії проведене розширене засідання за участю в ньому стейкхолдерів.

На засіданні був проведений поглиблений аналіз функціонування освітньо-професійної програми “Глобальні зміни геоморфосистем і геозагрози” другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 103 Науки про Землю, окреслені перспективи розвитку Програми у постакредитаційний період, впровадження в Програму рекомендацій ЕГ та ГЕР, а також заслухані рекомендації стейкхолдерів щодо оптимізації навчального процесу.
Колектив кафедри геоморфології і палеогеографії висловлює щиру вдячність стейкхолдерам за їхню активну участь у забезпеченні підготовки висококваліфікованих професіоналів з глобальних змін геоморфосистем і геозагроз.