15-17 листопада 2023 року кафедру туризму відвідала завідувачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії Херсонського державного університету Оксана Лаврикова

17.11.2023 | 11:50

15-17 листопада 2023 року колектив кафедри туризму приймає у гостях професорку, завідувачку кафедри фізичної терапії та ерготерапії Херсонського державного університету – Оксану Лаврикову, з якою спільно виконується міжнародний Проєкт за програмою “Internationalisierung in International Tourism Management в рамках DAAD-project № 57602998 “Health tour” під егідою Technische hochschule Deggendorf (2022-2025). Завідувачка кафедри туризму, професорка Марта Мальська радо представила здобутки своєї кафедри шановній гості. Разом з доцентками кафедри Орестою Бордун та Анною Грицишин, Оксана Лаврикова відвідала Музей історії університету, з колекцією якого ознайомив відвідувачів к.іст.наук – Юрій Гудима. Гостя була вражена різноманітними експонатами та захопливою розповіддю пана Юрія про досягнення медицини Галичини завдяки заснуванню медичного факультету Львівського університету. Серед експонатів музею було представлено кельню, якою закладався фундамент медичного корпусу університету, газетні публікації про першу жінку з Галичини, яка отримала диплом доктора медицини – Софію Окуневську, та залікову книжечку першої студентки університету. Оксана Лаврикова підготувала для наших студентів другого курсу лекцію на тему: «Оздоровчі процедури у фізіотерапії», яку розпочала у 26 аудиторії, а продовжила в укритті. Повітряна тривога не завадила виконати насичену програму перебування нашої гостьової лекторки та партнера по міжнародному проєкту проф. Оксани Лаврикової.