Навчальна екскурсія для студентів 3-го курсу спеціальності “Туризм”

22.09.2021 | 11:15

21 вересня 2021 року викладачами кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій (доц. Пандяк І.Г.) і кафедри туризму (ас. Лемега Н.М.) Львівського національного університету імені Івана Франка  організовано навчальну екскурсію для студентів 3-го курсу, груп ГРТ-31 та ГРТ-33 спеціальності “Туризм”,  дисципліна “Організація готельного господарства”,  у готель “Атлас Делюкс”  міста Львова.
Студенти ознайомились з історією закладу, структурою організації, функціонуванням рецепції, ресторану та лобі-бару, номерним фондом, іншими підрозділами готелю, процесом обслуговування гостей.

Щиро дякуємо за цікаві та змістовно проведені екскурсії, приємне спілкування менеджеру готелю “Атлас Делюкс”  пані Тамарі Гаєвській.