Зустріч викладачів та студентів кафедри туризму з директором болгарського туристичного оператора “Stafforent” Максимом Комаровим

25.04.2024 | 15:16

25 квітня 2024 р. відбулась зустріч викладачів та студентів кафедри туризму спеціальностей 242 “Туризм та рекреація”, 241 “Готельно-ресторанна справа” з директором болгарського туристичного оператора “Stafforent” Максимом Комаровим.
На зустрічі були обговорені можливості проходження міжнародної практики студентів у Болгарії, отримання студентами нових навичок та компетентностей, отримання досвіду в туристичній та готельно-ресторанній сфері.

По завершенні міжнародної практики кожен учасник отримає сертифікат міжнародного зразка. Успішним завершенням зустрічі стало підписання договору про співпрацю.