Науково-педагогічне стажування працівників географічного факультету в рамках угоди із Інститутом географії університету імені Карла Ебергарда

09.02.2022 | 17:29

Згідно із підписаною угодою про науково-педагогічну співпрацю між Географічним факультетом Львівського національного університету імені Івана Франка і Інститутом географії університету імені Карла Ебергарда міста Тюбінген (Німеччина) на запрошення професора Себастьяна Кіндера з 02.02. по 30.04.2022 року проходитимуть науково-педагогічне стажування доценти кафедри туризму Василь Стецький та кафедри економічної і соціальної географії Ярослав Івах і докторант Василь Миронюк.

Згідно з планом стажування науковці географічного факультету познайомляться із організацією навчального процесу у ВНЗ Німеччини, відвідають лекційні і семінарські заняття професорсько-викладацького складу інституту, проведуть спільні майстер-тренінги досягнення педагогічної майстерності, познайомляться із бібліотечним фондом і працюватимуть із архівними матеріалами.