Лекція «Святі: історія та сучасність. Атрибути та символи святих» для майбутніх гідів-екскурсоводів

14.02.2022 | 12:27

9 лютого 2022 року завідувачем лабораторії кафедри туризму Тарасом Завадовським, на базі лабораторії «Навчальна туристична агенція», було прочитано лекцію для майбутніх гідів-екскурсоводів міста Львова та Львівської області.

Лекція «Святі: історія та сучасність. Атрибути та символи святих» була організована давнім партнером кафедри туризму туристичною фірмою «Мандри-плюс».
На основі наукових досліджень та багаторічних напрацювань у напрямках «Туристичне львовознавство» та «Релігійний туризм» Тарас Завадовський ознайомив слухачів із основами релігійного туризму, атрибутикою святих та історією духовного життя Львова.