Лекція «Поводження з відходами в Україні» в рамках проєкту «Об’єднані для планети»

25.10.2021 | 14:05

Завідувач кафедрою раціонального використання природних ресурсів і охорони природи Ігор Рожко та доцент Ірина Койнова долучилися до цікавого проєкту «Об’єднані для планети» United for the Planet , який реалізований у рамках співпраці Львівського національного університету імені Івана Франка та університету Німеччини University of Bayreuth за підтримки Фонду “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” (EVZ Foundation).
Мета проєкту – створення освітніх анімаційних роликів на екологічну тематику. Під час лекціі «Поводження з відходами в Україні» учасники обговорили проблеми великої відходності сучасного виробництва та споживання, об’єми утворення та накопичення токсичних відходів, проблеми поводження з побутовими відходами тощо. Спільно подумали над зміною підходів до поводження з відходами та великими можливостями використання відходів як вторинних ресурсів.