Конкурсні справи на посади доцентів Галини Іванюк та Юрія Наконечного розглянули на засіданні кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів

07.06.2024 | 11:31

6 червня 2024 року відбулося надзвичайно важливе засідання кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів.
Відповідно до «Порядку денного» було всебічно розглянуто конкурсні справи на посади доцентів Галини Іванюк та Юрія Наконечного.

Претенденти детально доповіли про успішне виконання посадових обов’язків за 5-річний період та необхідних критеріїв для обрання на посаду доцента, а також відповіли на численні запитання НПП кафедри.
За результатами таємного голосування кандидатури Галини Іванюк та Юрія Наконечного щодо рекомендації їх на посади доцентів кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів отримали заслужену одноголосну підтримку.
Побажаємо претендентам легкого й успішного проходження наступних етапів їхнього обрання на посади доцентів кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів!