Кафедра геоморфології і палеогеографії вітає випускників бакалаврату із отриманням дипломів

15.07.2022 | 15:23

14 липня 2022 року випускники бакалаврату кафедри геоморфології і палеогеографії отримали свої заслужені дипломи.

До привітань долучилися декан факультету Володимир Біланюк, завідувачі кафедр та професори факультету.
Ми пишаємося нашими випускниками і віримо, що вони здобули не лише гідні професійні знання, але й вірних друзів, з якими буде легше і цікавіше в світі жити. Пам’ятайте, що ми цінуємо кожного з Вас, наші дорогі випускники!

Запрошуємо Вас продовжити навчання  на новій магістерській освітній програмі за спеціальністю 103 Науки про Землю “Глобальні зміни геоморфосистем і геозагрози”. З радістю й надалі будемо ділитися з Вами своїми знаннями і досвідом!
Підкорення нових і нових вершин Вам!

Усе це було б неможливим без впевненої і мужньої роботи Збройних сил України, за що їм слава і безмежна вдячність!