Гостьова лекція для студентів спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія)

01.05.2023 | 13:38

28 квітня 2023 р. студенти третього курсу спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) прослухали гостьову лекцію. Лектором виступила доцентка кафедри туризму Львівського університету (завідувач кафедри – проф. Марта Мальська), учасниця програми наукових обмінів Erasmus+ Ореста Бордун.
Ореста Юріївна у рамках навчального курсу “Геокультура і геоосвіта України” (викладачі курсу – проф. Іван Ровенчак, асист. Любов Котик) прочитала гостьову лекцію на тему: “Культурна спадщина України та її втрати у період війни”, де наголосила на важливості збереження й популяризації історико-культурної спадщини держави, особливо об’єктах, які входять до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, детально проаналізувала культурні втрати, яких уже завдала російсько-українська війна.
Лекція супроводжувалася презентацією англійською мовою, що підвищило мовленнєву компетенцію здобувачів освіти через призму засвоєння нової англомовної термінології.
У межах лекції Ореста Юріївна поділилася власним досвідом сприйняття катастрофічних розмірів культурних втрат України у державах Північної Європи, зокрема Швеції, де вона перебувала у рамках програми обмінів Erasmus+, наголосила на підтримці України, у тому числі у сфері культури і туризму, яку надає Швеція.
Отримані знання будуть застосовані здобувачами освіти в майбутній професійній діяльності, при викладанні географії у середній школі.