Географічний факультет відвідали учні Семенівського ліцею (Львівська область)

29.11.2023 | 23:04

Сьогодні, 29 листопада 2023 року, відбулась екскурсія учнів 9, 10 і 11 класів “Семенівського ліцею” Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області географічним факультетом.

Учасників привітав декан факультету Володимир Біланюк, ознайомив учнів і майбутніх абітурієнтів із освітніми програмами, за якими навчаються студенти факультету; розповів про видатних випускників; також про особливості географічної освіти в сучасних умовах.

Асист. Юрій Борсук подарував пам’ятні буклети із картою поширення в Україні прізвища кожного з учнів і проаналізував їх географію.

Надалі екскурсію факультетом провела доц. Ольга Мамчур: учнівський колектив і вчителі дізналися про історію факультету, ознайомились із картою українських земель акад. Степана Рудницького, порозмовляли про історію будівлі факультету та видатних діячів, що тут працювали; розповіли про корифеїв географії.
Завершальним заходом екскурсії стало загадування бажань біля пам’ятника наплічнику.

Сподіваємось побачити випускників Семенівського ліцею у лавах студентів уже найближчим часом.