Географічний факультет відвідали учні гімназії “Тривіта” Львівської міської ради

14.06.2023 | 12:52

На географічний факультет завітали гості – учні гімназії “Тривіта” Львівської міської ради разом із вчителем п. Анастасією Павельчук – випускницею географічного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка.

За доброю традицією гостей зустрів декан Володимир Біланюк.
Екскурсію факультетом провела доцент кафедри економічної і соціальної географії Ольга Мамчур, розповіла про історію факультету, відомих вчених-географів та освітян, що працювали тут, випускників географічного факультету, кафедри, також видатних історичних і духовних постатей України початку XX ст. Архип. Андрея Шептицького та Йосипа Сліпого.

Доц. кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів Галина Іванюк розповіла про унікальну збірку ґрунтових монолітів з усього світу, про природне багатство України – чорноземи.

Учні також традиційно отримали подарунки та обговорили походження і географічне поширення своїх прізвищ в Україні.
Голова студентської профспілки факультету Тарас Щерба розповів про студентське життя, студентське самоврядування, а також про міцну Географічну сімʼю. Усіх запросили на навчання на географічному факультеті!