Доцентами кафедри геоморфологої і палеогеографії опубліковано навчально-методичний посібник «Морфолітологічний аналіз»

10.10.2023 | 10:57

Доценти кафедри геоморфологої і палеогеографії Андрій Яцишин та Роман Дмитрук опублікували навчально-методичний посібник «Морфолітологічний аналіз» для забезпечення навчального процесу магістрів на освітньо-професійній програмі «Глобальні зміни геоморфосистем і геозагрози». У посібнику розкрито роль ендогенної і екзогенної складових у розвитку рельєфу, висвітлено зміст, головні завдання та методи морфологічного аналізу рельєфу, подано морфологічні класифікації окремих елементів і форм рельєфу, морфометричні показники рельєфу, його елементів і форм. Також охарактеризовано головні етапи і шляхи транспортування матеріалу в континентальних умовах. Розкрито зміст та значення літологічних досліджень пухких нагромаджень, методику їхнього виконання, значення здобутих результатів для відтворення історії формування та будови форм рельєфу.