Дослідження торфово-болотних ґрунтів студентом ОПП «Ґрунтознавство та експертна оцінка земель»

16.11.2023 | 13:50

Студент четвертого курсу ОПП «Ґрунтознавство та експертна оцінка земель» Артур Копанишин (науковий керівник  проф. Андрій Кирильчук) провів дослідження торфово-болотних ґрунтів у межах ландшафтного заказника «Торфовище Білогорща».

Торфово-болотні ґрунти є важливими для збереження біорізноманіття і забезпечення екосистемних послуг.
Тому необхідно досліджувати ці ґрунти у повній відповідності до екологічних умов їхнього природного функціонування.
Розрізи закладено у південній частині заказника у межах напівзаболоченої місцевості з вологими луками та гігрофільною чагарниковою рослинністю. Відібрано зразки (через кожні 10 см) для подальших лабораторно-аналітичних досліджень.