Зустріч з президентом Національної туристичної організації України Іваном Ліптугою

08.11.2021 | 09:22

Центр гостинності та рекреації кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка 3 листопада 2021 р. відвідав президент Національної туристичної організації України Іван Ліптуга.
Серед учасників зустрічі з президентом НТО України були представники сфери гостинності та туризму Львова: Людмила Шишкіна, аудитор органу сертифікації послуг ТОВ «Західний центр розвитку бізнесу»; Марта Лушпак, директор ТОВ «Західний центр розвитку бізнесу»; Анатолій Яремчишин, президент Українського відділення міжнародної спілки друзів природи «Клуб велотуристів друзів природи «Рух»; Оксана Погорілко, представник кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.
На зустрічі обговорили розробку першої редакції національного стандарту готельних послуг, який надає узагальнені та доступні рекомендації для усіх готелів щодо якості послуг, розроблений з урахуванням різноманітності типів готелів у світі, існуючих систем категоризації, бізнес-моделей, розміру готелів та переліку пропонованих послуг, а також поточних потреб відвідувачів і загальних тенденцій у цій сфері.
Проєкт національного стандарту можна отримати за електронною адресою: info@tc169uas.org.ua або info@ntoukraine.org.
Також у рамках зустрічі обговорено такі питання:

• актуальні проблеми впровадження туристичних шляхів в Україні, зокрема, Національного стандарту «Туристичні знаки активного туризму» ДСТУ 7450:2013;
  • реалізація проєкту ознакування національного туристичного шляху «Львів– Донецьк»;
  • ідеї впровадження нових національних та регіональних туристичних шляхів;
  • пропозиція щодо можливості визначення тренду туризму-2022 в Україні Роком національних туристичних шляхів;
  • перспективи реалізації проектів щодо дослідження, відродження і популяризації етнокультурного розмаїття і етнічних цінностей географічно-історичних регіонів України.