Доцентка кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Львівського національного університету імені Івана Франка учасниця програми ЄС ЕРАЗМУС+ Жан Моне Модуль

10.12.2023 | 18:21

Доцентка кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій,  кандидатка технічних наук – Маслійчук Ольга Богданівна успішно завершила навчання Другої Міжнародної Осінньої Школи  Жана Моне на тему: «Регулювання використання харчових добавок: імплементація європейських підходів» та учасниця ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми і практичні підходи виробництва та регулювання харчових добавок в країнах Європейського союзу та в Україні».

Ольга Богданівна отримала сертифікат у рамках проєкту програми ЄС ЕРАЗМУС+Жан Моне Модуль (#620521-ЕРР-1-2020-1-UA-ЕРРJMO-MODULE).

Кафедра готельно-ресторанної справи та харчових  технологій висловлює велику подяку організаторам та Національному університету харчових технологій  та отримані знання у рамках проєкту.