Захист магістерських робіт студентами, які навчаються за освітньо-професійною програмою “Глобальні зміни геоморфосистем і геозагрози” (103 Науки про Землю) другого (магістерського) рівня

24.12.2023 | 23:34

15‒20 грудня 2023 року під час роботи ЕК № 1 спеціальності: 103 Науки про Землю (Прикладне ґрунтознавство та оцінка земель; Глобальні зміни геоморфосистем і геозагрози), 106 Географія, відбулись захисти магістерських робіт студентів, які навчаються за освітньо-професійною програмою “Глобальні зміни геоморфосистем і геозагрози”.

Крім публічного представлення результатів власних наукових досліджень, студенти також відповіли на питання членів екзаменаційної комісії. Під час процедури захисту магістерських робіт студенти продемонстрували високий фаховий рівень, набуті фахові компетентності.

Вітаємо студентів з успішним захистом магістерських робіт!