Захист курсових робіт студентами 4 курсу напрямку 014.07 “Середня освіта (Географія)”на кафедрі геоекології і фізичної географії

22.11.2023 | 12:22

20 листопада 2023 року відбувся захист курсових робіт студентів 4 курсу, спеціалізації 014.07 “Середня освіта (Географія)”, якими керували викладачі кафедри геоекології і фізичної географії.

Темами курсових робіт охоплено території рівнин і гір заходу України, проблематика стосувалася теорії та методики навчання географії в школі, географічно-краєзнавчих питань, потенціалу досліджуваних територій щодо природних та історико-культурних едукаційних об’єктів, навчальних аспектів метеорології й кліматології на уроках в школі.
Особливу увагу студенти приділили інноваційним методам навчання географії в умовах НУШ; в ході захисту дискутували щодо доцільності різного роду новацій у вивченні географії в школі.
Доробок студентів, викладений в курсових роботах, можна буде використаний під час викладання ними географії в школі.

Успіху їм на цій педагогічній ниві!