23.02.2023 | 21:34

23 лютого 2023 року відбувся захист дисертації аспірантки кафедри економічної і соціальної географії Чайки Ірина Мирославівни «Сільське розселення України в умовах демографічної кризи: тенденції структурно-територіальних змін». Науковий керівник – доцент кафедри економічної і соціальної географії Гудзеляк Ірина Іванівна. Спеціалізована рада ДФ 35.051.086 на підставі відкритого голосування своїм одноголосним рішенням присудила Чайці Ірині Мирославівні ступінь доктора філософії в галузі знань 10 Природничі науки за спеціальністю 103 Науки про Землю. Щиро вітаємо Ірину Мирославівну з успішним захистом і зичимо плідної наукової і викладацької роботи!