Вийшов друком збірник матеріалів інтернет-конференції студентів і аспірантів “Горизонти ґрунтознавства”

23.05.2022 | 09:36

Збірник матеріалів наукової конференції студентів і аспірантів «Горизонти ґрунтознавства» (м. Львів, 17 травня 2022 року). Вип. 2. –Львів. 2021. – 125 с.

Збірник містить матеріали доповідей наукової конференції студентів і аспірантів «Горизонти ґрунтознавства», які охоплюють різні аспекти ґенези, географії та екології ґрунтів, проблем їхнього збалансованого використання й охорони, сучасного стану землекористування, ґрунтових і земельних ресурсів, їхньої оцінки.

Тексти публікуються в авторській редакції. За науковий зміст і якість поданих матеріалів відповідають автори, а також (для студентів і аспірантів) наукові керівники.