Вийшла друком монографія “Ґрунти белігеративного комплексу Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника”, присвячена 140-річчю географії та 30-річчю кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів у Львівському університеті

01.09.2023 | 11:07

До 140-річчя географії та 30-річчя кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів у Львівському університеті вийшла друком монографія професора кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів Андрія Кирильчука та випускника аспірантури доктора філософії Романа Малика “Ґрунти белігеративного комплексу Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника”.

Монографію присвячено дослідженню ґрунтів белігеративного ландшафтного комплексу Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, які представлені унікальними природно-антропогенними та антропогенними утвореннями, зокрема урборендзинами і конструктоземами.
Висвітлено результати вивчення особливостей ґенези, розвитку деградаційних процесів та формування морфогенетичних властивостей досліджуваних ґрунтів на різних стадіях їхньої трансформації від природних до природно-антропогенних й антропогенних.
Для науковців і студентів географічних та інших природничих спеціальностей.